Різновидів масажних технік існує безліч, однією із найпопулярніших останнім часом вважається інтраоральний масаж.
Букальний масаж (лат. Bucca – «щока») – це один із різновидів скульптуруючого масажу обличчя, розроблений в Парижі косметологинею Жоель Сіокко. Основною особливістю є те, що скульптурний масаж робиться інтраорально – тобто через ротову порожнину, так вдається краще пропрацювати м’язи. Якщо ви коли-небудь робили так звані уколи краси, то маніпуляції будуть вам знайомі. Схожими рухами після введення гіалуронових наповнювачів у губи і носогубні складки лікар розподіляє й «викладає» філер.
Ефект інтраорального масажу техніка
Спеціаліст за допомогою пальців, ґрунтуючись на знаннях анатомії м’язів і розташуванні активних точок, впливаючи на які, може візуально поліпшити обличчя, моделює його, робить «худішим» за рахунок лімфодренажного ефекту. Завдяки посиленню кровотоку поліпшується й якість шкіри.
Мануально-букальний масаж обличчя:
- прибирає набряки й підтягує овал обличчя;
- повертає нормальний тонус мімічної мускулатури;
- робить шкіру більш пружною, поліпшує її колір.
Найчастіше цю процедуру призначають пацієнтам після 30 років. Але можна до неї звертатися й раніше, якщо ви бачите ознаки вікових змін: овалу обличчя бракує чіткості, з’явилися перші заломи й зморшки. Скульптурний глибокотканний букальний масаж підійде й тим, хто не готовий поки до ін’єкцій і має протипоказання для виконання апаратних процедур, а також допоможе швидше відновитися пацієнтам після пластики обличчя та поліпшить її ефект.
Букальний масаж обличчя через рот — протипоказання:
- подряпини, садна, опіки, синці на обличчі;
- хвороби слизової, ясен, зубів – адже косметолог буде працювати через порожнину рота;
- алергії, дерматити;
- загострення хронічних захворювань, герпес;
- будь-які нездужання з підвищенням температури;
- вагітність і годування грудьми;
- злоякісні новоутворення.
Як робиться букальний масаж носогубних складок
Масаж починається з опрацювання кругового м’яза рота. Косметолог (обов’язково в стерильних рукавичках!) круговими рухами розминає між пальцями верхню й нижню губу, шкіру навколо них, опрацьовує носогубні складки. Далі переходить на ділянку скул і щік. Під час сеансу в спеціальній техніці опрацьовуються м’язи середньої та нижньої третин обличчя: вилиці, щоки, підборіддя, верхня й нижня губа, лінія нижньої щелепи.
Можна робити масаж самостійно в домашніх умовах. Як зробити букальний масаж обличчя самостійно показує на відео Favorite Facial – Buccal Massage! Оксана Левіна, авторка YouTube-каналу Oksana Levina, beauty and health coach. Вона також розповість, як часто можна робити букальний масаж.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!