Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

Дарсонваль – це апарат для фізіотерапії й косметичних процедур. На шкіру впливають спеціальним скляним електродом. Завдяки змінним імпульсним струмів відбувається розширення кровоносних судин, стимулювання кровообігу, шкіра виглядає здоровою, поліпшується стан волосся. Як же домогтися мегарезультату після застосування Дарсонваля?

Ще якихось кілька років тому процедуру дарсонвалізації проводили виключно в медичних установах. Але в ХХI столітті Дарсонваль можна придбати і для домашнього використання. Розповімо, як правильно користуватися пристроєм в домашніх умовах, і для яких цілей незамінна процедура дарсонвалізації.

Як часто можна користуватися Дарсонвалем, протипоказання до процедури

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

Дарсонваль на перший погляд нагадує велику електричну зубну щітку або іригатор. До апарату йде кілька насадок (3-12) для обличчя, для волосся, для тіла, а також насадка-гребінець для волосся.

Вам варто використовувати апарат Дарсонваль, якщо зіткнулися з такими проблемами:

 • вугрі, гнійники і трофічні виразки, запалення й акне, судинна сітка;
 • гіперпігментація;
 • жирна шкіра обличчя;
 • ранні зморшки, тьмяність шкіри;
 • варикоз;
 • целюліт, набряклість кінцівок;
 • випадання волосся, облисіння.

Протипоказання до процедури дарсонвалізації:

 • вагітність;
 • новоутворення, в тому числі і злоякісні;
 • шкірні захворювання (псоріаз, екзема, дерматит);
 • погане згортання крові, кровотечі;
 • відкрита форма туберкульозу;
 • епілепсія;
 • ендокринологічні захворювання;
 • наявність кардіостимулятора або ендопротезів і серцево-судинна недостатність;
 • лихоманка;
 • гірсутизм (надмірне зростання волосся на обличчі).

Як користуватися Дарсонвалем для омолодження обличчя

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

Дарсонвалізацію обличчя роблять курсом, оскільки одна процедура не дасть результату. Мінімальний курс має становити десяти 15-хвилинних процедур, оптимально – 15-20 процедур, які проводять через день. Починати треба поступово, наприклад, перша процедура – не довше 5 хвилин, а потім збільшувати тривалість. Після курсу Дарсонваля роблять перерву на 14-20 днів.

Дарсонваль для обличчя варто використовувати для проблемної шкіри (прищі, вугрі й чорні точки), схильної до жирності, при набряклості на обличчі, втрати тургору. Дарсонвалізація допоможе загоїти рани (порізи, подряпини) і синці, прискорить процес регенерації шкіри. Дослідження показали, що курс Дарсонваля ефективний для профілактики зморшок.

Для обличчя зазвичай використовують грибоподібну насадку і насадку-пелюстку. Технологія використання Дарсонваля для обличчя:

 • Контактно. На обличчя впливають безпосередньо апаратом. Пацієнт при цьому відчуває слабке тепло. Перед процедурою на шкіру можна нанести тальк, щоб полегшити ковзання електрода.
 • Дистанційно. Апаратом впливають безконтактно, на відстані 1-3 мм від шкіри. Пацієнт відчуває поколювання, чується тріск і видно блакитні розряди блискавок. Дистанційна дарсонвалізація рекомендована при акне.

Как пользоваться Дарсонвалем для волос 

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

Дарсонвалізація волосся – одна з найпопулярніших і найефективніших салонних процедур. Позитивний вплив змінного струму на стимуляцію волосяних фолікулів доведено було ще 2015 року корейськими вченими. На ділянках шкіри голови, де використовували змінний струм, волосся росло значно краще. Дарсонваль виробляє слабкі розряди струму, які розширюють судини і нормалізують стан волосся і шкіри голови. Після дарсонвалізації локони стають густими, корені волосся зміцнюються, балансується робота сальних залоз, зникає лупа. У деяких випадках курсу дарсонвалізації досить для боротьби з облисінням.

Курс процедур Дарсонвалем не має перевищувати 20-25 при щоденному використанні. Як і у випадку з дарсонвалізацією обличчя, оптимальна тривалість перших процедур – в межах 5 хвилин з подальшим збільшенням. Перерва між курсами – 2-3 тижні.

Дарсонваль від целюліту і набряків: як проводити процедуру

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

В результаті дарсонвалізації відбувається розширення кровоносних судин, активізується кровообіг, поліпшується постачання тканин киснем і живильними речовинами. Токове вплив прогріває тканини, завдяки прискоренню метаболічних процесів відбувається активне розщеплення жиру на фракції та виведення його з організму. Крім зменшення підшкірної жирової клітковини, прилад покращує загальний стан шкіри, вона підтягується, целюліт стає менш вираженим (при III-IV стадії) або пропадає зовсім (I-II стадії).

Для боротьби з целюлітом частіше застосовують пелюсткову і грибоподібну насадки. Рекомендується проводити дарсонвалізацію щодня протягом місяця.

Як правильно користуватися Дарсонвалем

Як користуватися Дарсонвалем в домашніх умовах – інструкція із застосування

 1. Перед початком процедури очистіть і висушіть ділянки шкіри, де будете впливати апаратом. Не використовуйте для очищення спиртовмісні кошти.
 2. Зніміть з тіла всі металеві предмети (шпильки, сережки, браслети, сережки, обручки тощо).
 3. Впливає на шкіру обличчя колоподібними рухами по масажних лініях і на проблемних ділянках, потужність струму можна регулювати. Уникайте дарсонвалізації тих ділянок, де у вас росте волосся, наприклад, зона над верхньою губою, підборіддя.
 4. Дарсонвалізацію голови проводять у напрямку від чола до потилиці. Перед процедурою змийте з волосся стайлингові засоби.
 5. Після обробки шкіри Дарсонвалем можливо почервоніння і легкий набряк, які через день зникають.
 6. Перед процедурою і після неї електроди дезінфікують ватяним диском з будь-яким антибактеріальним засобом. Мити електроди заборонено.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також