Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

Не можете увімкнути «спортивний режим» і використати час у спортзалі по максимуму? Читайте прості, проте неочевидні правила від олімпійської чемпіонки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jamie Anderson (@jamieanderson)

Публикация от Jamie Anderson (@jamieanderson)

Джеймі Андерсон, американська сноубордистка, стояла на найвищому п’єдесталі Олімпійських ігор уже двічі. Уперше вона привезла золото із Сочі, а вдруге — з Південної Кореї. Коли Джеймі питають про секрет успіху в спорті вона лаконічно відповідає: «Важливо витримати тиск», навіть не натякаючи на тривалість тренувань і кількість занять на тиждень. Далі спортсменка пояснює, що в спорті ефективність вимірюється не просто кількістю тренувань, але й рівнем мотивованості, здатністю вчасно увімкнути “спортивний режим” і способом життя загалом. Джеймі поділилася головними правилами, які допомагають їй налаштовуватися на максимально ефективні тренування. 

«Ми те — що ми їмо»

Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

«Їжа — це найкращі ліки від усього», — стверджує Джеймі. Спортсменка наголошує, що їсти чітміл, щоб змотивувати себе «відпрацьовувати» його в спортзалі — абсолютно не її стратегія. Річ у тім, що солодощі та фастфуд не дають організму енергії й поживних речовин. Якщо після споживання таких продуктів ви йдете на тренування, то з часом самі доводите себе до виснаження. Ось і причина, чому вам із часом вас стає все важче навіть дійти до спортзалу. «Я звертаю увагу на якість їжі, яку я споживаю. Я віддаю перевагу локальним продуктам, оскільки вони краще засвоюються організмом і зазвичай більш натуральні. Інші продукти шукаю з маркуванням organic. М’ясо я їм переважно з тварин вільного випасу. Така «справжня» їжа має значно яскравіший смак і більше нутрієнтів, а це забезпечує нам заряд енергії й задоволення. За умови вживання таких продуктів відпадає бажання потішити себе чимось «смачненьким» і значно рідше згасає бажання йти на тренування. БАДи також є великою частиною мого раціону, вони закривають усі дефіцити в організмі. Замість популярних напоїв, які начебто підбадьорюють, я п’ю трав’яні чаї. Вони зміцнюють імунітет і дозволяють завжди бути в тонусі», — пояснює Джеймі Андерсон.

Красива ранкова б’юті-рутина

Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

«Догляд за тілом — дуже важливий аспект турботи про себе, особливо для тих, хто займається спортом. Вранці я роблю масаж сухою щіткою, приймаю освіжаючий душ, ретельно очищаю тіло. Також я використовую натуральні ароматні олії для того, аби зволожити шкіру й підбадьорити себе. Особливо це рятує взимку, коли шкіра суха, а настрій — на нулі. Я часто додаю до б’юті-продуктів олію лимона або грейпфрута. Завдяки своєму складу і вираженому аромату вони живлять шкіру й піднімають настрій», — коментує олімпійська чемпіонка. Джеймі пояснює, що приділяє досить багато часу ритуалам краси неспроста. Якісна б’юті-рутина допомагає краще відчути своє тіло, усвідомити всю цінність занять спортом, заспокоїти й налаштувати на режим турботи про себе.

Прогулянки на свіжому повітрі

Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

«Коли я відчуваю, що не можу налаштуватися на продуктивне тренування, я виходжу на вулицю без телефону чи будь-яких інших гаджетів. У мене є німецька вівчарка, яка любить гуляти, тому я також зазвичай беру її з собою в парк», — пояснює Джеймі Андерсон. Прогулянки вранці — це чудовий спосіб медитації без необхідності сидіти на місці. Вони допомагають впорядкувати власні думки, а свіже повітря заряджає організм енергією й налаштовує на позитивний лад. «Особливо ходіння пішки допомагає перед тренуваннями. Я навіть розглядаю прогулянки як своєрідну розминку перед тренуванням. Після них набагато простіше робити інтенсивні вправи. Тому, якщо у вас є можливість ходити на тренування пішки, користуйтеся нею», — додає Джеймі.

Функціональні тренування

Як налаштуватися на продуктивне тренування: рецепти олімпійської чемпіонки

«Минулої осені я багато займалася функціональними тренуваннями — це поєднання простих рухів із різною інтенсивністю, кількістю повторів та з різним спортивним знаряддям, виходячи з індивідуальних особливостей кожної людини. Ця методика тренування вигідно відрізняється від занять у тренажерному залі тим, що ми робимо рухи, які використовуємо щодня у своєму повсякденному житті. Завдяки правильній біомеханіці рухів різні групи м’язів починають більш ефективно взаємодіяти між собою, покращуючи нашу гнучкість та координацію. Це як особливий вид медитації, який допомагає в ті моменти, коли не хочеться робити класичний сет вправ, — пояснює Джеймі. — Я прослідкувала, що під час таких тренувань не думаю про те, що зараз я займаюся спортом. А після них почуваю себе сильною і стрункою».

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB

читайте також