Захищайтесь, добродію! Які види презервативів бувають?

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Які види презервативів бувають?

У ХХІ столітті важливість цього гумового виробу мають розуміти усі.

Ви у стосунках? Ви щойно почали зустрічатись? Ви йдете на друге побачення до хлопця? Яке б кохання між вами не іскрило, як би ви не вірили своєму партнеру, поки ви разом не здали всі аналізи і не переконалися, що ви «чисті», презерватив – річ номер один для вашого сексу. Винятком можуть стати лише одружені пари. Це головне. А тепер давайте з’ясуємо, чому так серйозно. І якими взагалі бувають презервативи.

Навіщо потрібні презервативи?

Хоч би як наука крокувала вперед, презерватив досі залишаються найефективнішим засобом від статевих інфекцій. Лікарі не втомлюються твердити, що його потрібно використовувати за будь-якого виду сексу: вагінальному, анальному і навіть оральному.

Твердження «У нього все там було пристойно» не працює, оскільки багато захворювань, у тому числі найсерйозніших, на кшталт гепатиту та ВІЛ, помітити неозброєним оком неможливо. А ще забудьте про скромність, те, що ви «посоромилися запитати у такого красеня» про аналізи та дістати презерватив, може коштувати вам здоров’я. Не кажучи вже про те, що партнер може й сам не підозрювати, що з ним не все гаразд. Загалом, «або секс із презервативом, або без мене» – як і раніше, актуальний слоган.

Які види презервативів бувають?

Які бувають презервативи

Для орального сексу

Найчастіше презервативи для оральних пестощів роблять ароматизованими. А ще різнобарвними: жовті – зі смаком банана, червоні – полуниця. До них підбираються «смачні» лубриканти. Секс із таким набором буде цікавішим і комфортнішим, а ще він буде безпечним.

Для кунілінгуса

Не зовсім презервативи у звичному розумінні – це спеціальні серветки, які використовуються при оральному сексі для неї. Але в Україні вони не надто популярні. Фахівці радять з цією метою розрізати звичайний презерватив  і використовувати для захисту латексний квадратик.

Які види презервативів бувають?

Чоловічі презервативи

У світі чоловічих презервативів «життя кипить» завжди. Зрозуміло, вони відрізняються за розміром. А ще – за товщиною, є звичайні чи ультратонкі. Але й цього розробникам мало, постійно з’являються нові й нові види.

 • «Гарячі» презервативи

До складу цього виробу додали мастило для розігріву. Так що від тертя обидва партнери відчують розігрівальний ефект. Цей вид оцінять швидше любителі експериментів, ніж звичайні користувачі. Як то кажуть, на любителя.

 • Веганські

Для цих презервативів використовується не молочний білок казеїн, як і з звичайними презервативами, а еколатекс. Мастило для нього теж роблять із екологічних продуктів, упаковку – з паперу, який потім можна переробити. Дослідження показали, що такі презервативи поки що найчастіше купують жінки.

 • Презервативи-«кактуси»

Так, вироби у вигляді кактуса, з різноманітними опуклостями, ребристі, з вусиками тощо. Виробники обіцяють, що вони здатні продовжити ефект чи додати відчуттів. А ті, хто випробував, кажуть, що це як мінімум весело. Загалом, спробуйте самі.

 • З японськими мультяшками

Цей вид, схоже, було створено, щоб підлітки правильно вступали у статеві стосунки. Як ще їх змусити купувати презервативи, якщо не яскравими обгортками з милим мультяшним ведмедиком на упаковці?

Які види презервативів бувають?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також