Секс-ідеї до Дня святого Валентина для пар і не тільки

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секс-ідеї до Дня святого Валентина для пар і не тільки

День святого Валентина присвячений любові, але не лише тій, яку зображають у романтичних комедіях. Як розпалити вогонь пристрасті та підготувати тіло до задоволення у свято всіх закоханих – читайте у матеріалі.

У минулій публікації ми поділилися порадами експертів про те, як розкрити свою сексуальну впевненість у День усіх закоханих. Тепер пропонуємо перейти до практичних рекомендацій. Плануєте ви 14 лютого влаштувати гарячу ніч зі своїм партнером, зважитися на спонтанне побачення чи ставитеся до самого свята досить скептично – у Satisfyer є ідеї для кожного, як провести цей день, щоб перейти на новий рівень близькості.

Поєднуючи технологічні інновації та сексуальне здоров’я, Satisfyer є провідним світовим брендом у сфері сексуального задоволення. Satisfyer виступає за доступність сексуального здоров’я для всіх, незалежно від сексуальних переваг, соціально-економічного становища, віку, гендеру або рівня навичок, прагнучи створювати приємні відчуття для всіх споживачів.

Місія Satisfyer – допомогти людям стати ближчими один до одного і самого себе.

Цього Дня святого Валентина Satisfyer запрошує всіх наповнитися любов’ю — до себе та свого тіла, до свого партнера, а також до новітніх мультисенсорних функцій та інновацій, доступних у застосунку Satisfyer Connect. Ця безкоштовна програма відкриває новий вимір сексуального досвіду і може похвалитися довірою користувачів з більш ніж 1 000 000 завантажень, а також понад 200 000 активних користувачів на місяць.

Випробуйте абсолютно новий вимір задоволення, а також безліч способів його дослідження з асортиментом продуктів Satisfyer, що постійно розширюються, підключаючись через BluetoothTM. Виберіть свій спосіб піднятися до небес з понад 150 продуктів, сумісних з застосунком Satisfyer Connect, таких як Double Joy — потужний парний вібратор, що має U-подібну форму і впливає як всередині, так і зовні, забезпечуючи інтенсивну стимуляцію клітора, точки G і пеніса.

Спочатку полюбіть себе

Double Joy

Фото: парний вібратор Double Joy

Незалежно від того, які у вас плани на День святого Валентина, це чудовий момент насамперед для любові до себе й турботи про ментальний і фізичний стан. Приділіть трохи часу собі. Станьте своїм власним Валентином і побалуйте себе найбажанішими задоволеннями, підвищуючи рівень енергії та радості. І не лише 14 лютого, а кожен день року!

Для тих, хто проводить День закоханих далеко від своїх половинок, програма Satisfyer Connect дозволить користувачам керувати пристроєм Satisfyer спільно з партнером у будь-якій точці світу. Це відмінне рішення для пар, що перебувають у стосунках на відстані, а також для тих, хто хоче додати трохи гостроти у своє життя та створити зв’язок із кимось новим.

У ритмі почуттів

Sexy Secret

Фото: кліторальний вібратор Sexy Secret

Для створення грайливого настрою перед побаченням ви можете почати з чуттєвої стимуляції на ходу з Sexy Secret, який непомітно кріпиться до трусиків за допомогою магніту. Завдяки ергономічній формі він ідеально повторює контури вашого тіла, лягає прямо на клітор і забезпечує особливо інтенсивну, але водночас непомітну для навколишніх стимуляцію. Приємний для шкіри силікон і можливість керування через програму довершують дизайн іграшки.

Увімкніть свій улюблений чуттєвий плейлист і насолоджуйтесь «музичними вібраціями». Satisfyer Connect поєднує вібрації із ритмом ваших улюблених пісень. Віддайтеся збудливим відчуттям під треки, які найбільше любите.

Коли вам захочеться більшого, спробуйте нову функцію програми та натисніть кнопку O-Booster, аби збільшити інтенсивність вібрації та пульсації повітря на 20 секунд, доводячи вас до екстазу. Щоб ще сильніше підняти градус розпалу пристрастей, ви також можете розкрити свій маленький секрет, передавши дистанційне керування гаджетом партнеру в режимі реального часу і приготуватися до несподіваних веселощів!

читайте також

Будьте відкритими

Експериментуйте самі або вдвох, досліджуючи свою чуттєвість у цей день святого Валентина. Із застосунком  Satisfyer Connect можна використовувати до чотирьох іграшок одночасно. Так що просто розставте свої пріоритети та виведіть своє тіло на пік задоволення!

Мегвін Уайт

Мегвін Уайт, директор з освіти Satisfyer та сертифікований клінічний сексолог, пропонує парам не боятися експериментувати, зокрема і з секс-іграшками.

«Не існує універсального рішення, яке підходить усім. Це швидше спосіб допомогти парам привнести до спальні елемент гри та відкриття. Мені подобається думати про секс-іграшки як про інструмент задоволення, подібно до фарб і пензлів у мистецтві. Вони можуть допомогти віддатися творчості та вивільнити сексуальний потенціал легко і з насолодою, але водночас тонко».

Signet Ring

Фото: ерекційне кільце Signet Ring

Чому б не побалувати себе та свого партнера Signet Ring? Завдяки уповільненню відтоку крові ерекційне кільце не лише посилює ерекцію, затримує еякуляцію та продовжує заняття любов’ю, а й стимулює обох партнерів інтенсивними вібраціями.

Ultra Power Bullet 8

Фото: віброкуля Ultra Power Bullet 8

Гендерно-нейтральний Satisfyer Ultra Power Bullet 8 ідеально підійде для тих, хто любить все незвичайне. Він не лише виділяється візуально, а й дозволяє значно урізноманітнити любовні ігри. Використовуйте його тонкий кінчик для точкової стимуляції клітора або дозвольте широкій поверхні побалувати найчутливіші точки на великій ділянці тіла. Просто неможливо встояти!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також