Що таке тейпування обличчя і як це працює

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Що таке тейпування обличчя і як це працює

Безін’єкційні методи омолодження щороку виходять на нові рівні. Серед популярних (і ефективних) на сьогодні — тейпування обличчя. Які можливості в різнобарвних клейких стрічок, розбираємося просто зараз.

Тейпування — метод, що народився у спортивній медицині. Клейкі смужки всіх можливих розмірів почали клеїти на тіла спортсменів для того, аби розслабити травмовані м’язи і зв’язки, забезпечити їх підтримку й уникнути повторних пошкоджень. Спершу для тейпування використовували щось подібне до лейкопластиру — звичайні тканинні стрічки із шаром клею. Однак у 70-х японський кінезіолог і фізіотерапевт Кензо Касе розробив новий метод фіксації на основі спеціальних еластичних тейпів, що не сковують рухи. Лікар назвав свій метод «кінезіотейпінг» (kinesio — рух, tape — стрічка). За кілька років на олімпійських іграх у Сеулі метод полюбився всім найкращим спортсменам за ефективність і простоту. З того часу кінезіотейпінг набув шаленої популярності і його застосовують у всьому світі — і не тільки спортивні лікарі.

Що таке тейпування обличчя і як це працює

Тейпування обличчя: як це працює

До естетичної медицини кінезіотейпінг прийшов відносно недавно. Косметологи зрозуміли, що спортивна методика діє не лише на оздоровлення, але й на покращення зовнішнього вигляду. Так було розроблено спеціальні тейпи на основі бавовняної тканини й гіпоалергенного клею, а також методики, за допомогою яких можна досягти ліфтингу, лімфодренажу і зняття набряків.

Тейпи накладають на різні зони обличчя. Зазвичай це зони особливої мімічної активності — на лобі та міжбрів’ї, а також на скроні, підборіддя, нижню третину обличчя та шию. Наклеюють стрічки з різним ступенем натягу. Завдяки своїй текстурі, вони піднімають її разом із підшкірно-жировою тканиною і фіксують на певний проміжок часу. Так відбувається ефект ліфтингу.

Ще одна особливість тейпінгу — під дією клейкої стрічки м’язи розслабляються і зменшують рухливість. У результаті цього покращується лімфообіг, сходять набряки, а обличчя має більш свіжий вигляд.

Що таке тейпування обличчя і як це працює

Тейпування обличчя: ефект від процедури

Тейпування обличчя зараз називають також пластирним ліфтингом. Усе тому, що це одна з найбільш популярних безін’єкційних процедур із підтяжки обличчя. Косметологи радять накладати тейпи на місця, де шкіра вже помітно обвисає, а також на потенційно проблемні зони — для продовження молодості. Використовуючи тейпи, можна підняти брови, зробити вилиці більш виразними і скоригувати нижню частину обличчя.

Що таке тейпування обличчя і як це працює

Тейпи впливають на лімфатичну систему й  на рух міжклітинної рідини загалом. Завдяки цьому клейкі стрічки допомагають зняти набряки й позбутися гематом на шкірі. Також вони сприяють прискореному виведенню токсинів, шлаків і продуктів розпаду з тканин і клітинного матриксу.

Кінезіотейпінг косметологи поєднують зі ще однією популярною процедурою — масажем. Тейпи наклеюють на обличчя одразу після процедури, щоб закріпити і позитивний ефект, і додатково омолодити шкіру. До речі, з віковими змінами тейпи також справляються на відмінно. Вони розгладжують мімічні зморшки, складки й заломи та поліпшують пружність шкіри.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також