Як правильно побудувати режим дня під час карантину

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Коронавірус дав нам можливість посидіти вдома, але докорінно змінив наш звичайний порядок дня. Довелося повністю втратити соціальне життя: жодних тренажерних залів і торгових центрів на найближчий час. Як правильно планувати свій день на карантині, розповідає редакція Beauty HUB.

Домашня ізоляція багатьом не подобається, тому що всі рідні вдома та свій звичайний день потрібно повністю перекроїти під новий режим. Раніше у всіх людей була рутина – та сама, яку ми постійно лаємо і від якої завжди хочемо відпочити. Зараз рутини в нашому житті в рази поменшало і з’явився час для себе. Для деяких людей це стало справжнім стресом, оскільки саме рутина була ґрунтом для їхнього стабільного психологічного здоров’я. Присутність рутини в нашому житті дозволяла залишатися впевненою у завтрашньому дні, адже ми знали, що нам робити. Тепер все просто перевернулося догори дриґом – легко піддатися спокусі та дозволити нашому психологічному та фізичному здоров’ю значно погіршитися.

Як правильно побудувати режим дня під час карантину

Яких заходів потрібно вжити, щоб не допустити цього?

 • Висипайтеся, адже на карантині достатньо часу, щоб дати своєму організму відпочити і зайву годину поніжитися в ліжку. Підйом без будильника – ну хіба не про це ви мріяли останні кілька років? Нині у вас з’явилася ця можливість.
 • Регулярно займайтеся спортом та необов’язково для цього відвідувати спортзал. Знайдіть заняття, які вам підходять, в інтернеті і підтримуйте свою фізичну форму. Хоча це не те саме, що тренування в залі, проте це чудова нагода, аби зробити зарядку разом зі своїми дітьми та залишатися у бадьорому настрої.
 • Читайте книжки, які давно запланували. Коли це робити, як не зараз? Замість того, щоб цілий день сидіти перед телевізором, читайте якнайбільше. Це дозволить вам відволіктися та зберегти свої нервові клітини.
 • Знаходьте час для спілкування з близькими людьми, тому що коли ми зайняті своїми справами, не завжди залишається час для тих, кого ми любимо. Так надолужте втрачене – зателефонуйте або напишіть. Сучасні технології дозволяють нам залишатися на зв’язку навіть на великій відстані. У такий непростий час, як зараз, тримайтеся разом – підбадьорюйте один одного і всіляко підтримуйте.

Як правильно побудувати режим дня під час карантину

 • Відкрийте для себе нове заняття – залишайтеся активним якомога довше, тоді у вас просто не залишиться сил, щоб накручувати себе та переживати. Згадайте, що ви давно хотіли спробувати, але ніяк не могли знайти для цього час. Може, це малювання чи написання віршів? Яким би не було це заняття для вас, не відкладайте його ще на певний термін, а займіться цим сьогодні.
 • Спробуйте медитувати та не лякайтеся, якщо раніше ви цим ніколи не займалися. Медитація дасть вам можливість навчитися чути свої думки і тримати їх під контролем. Також це чудова нагода для того, щоб побути в тиші, насолодитися моментом. І зберігати ваше психічне здоров’я стабільним якомога довше.
 • Плануйте наступний день заздалегідь: увечері напишіть усе, що б ви хотіли зробити. Заведіть для цього окремий блокнот, щоб мати можливість контролювати виконану роботу. І найголовніше на карантині – робіть те, що вам подобається, зробіть це найкращим періодом для свого особистісного зростання!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також